Degjojse "Headset"

Shitet nga: Baki 07 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet Headset i Markes jabra.
Eshte Originale dhe shum Pak e perdorur
Funksionin ME Bluetooth lidhet ME iPhone ose ME ndonje Smartphone dhe mundesh ME fol Pa Perdor telefonin fare. Posedon mbushesin , Ndrrim i
Mundshem dergo Ofert ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim