Degjojse Samsung & nokia

Shitet nga: Baki 20 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Vushtrri
Degjojset Samsung Originale me ze shum tmir dhe Te pa perdorura 5€

Degjojset Nokia originale ME Touch pad ne gjendje Te re 5€

Kabull mbushese shendrruese Nga Nokia e Holl ne at Te gjere USB 2€ Pa perdorur

Lecke mikrofiber Nokia Nseries per pastrimin e ekraneve Te telefonave dhe ekraneve lcd etj 2€

Komplett 10€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim