Dy nr të njejt IPKO dhe VALA

Shitet nga: Hamdi 27 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes dy nr të tel të njejt 049 658368 dhe vala 044 658368 të interesuarit le të më telefonojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim