Dy numra të telefonit

Shitet nga: Hamdi 28 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes dy numra Vala dhe Ipko 044-658-368 / 049-658-368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim