adaptera per samsung dhe iphone

Shitet nga: burim 06 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes adaptera , per iphone 3,4,5 dhe per samsung . shes dhe shtrafcigera per celular
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim