kabla per iphon 4s dhe 5

Shitet nga: lindi 15 Jan 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Kablla per ipgone 4s dhe per 5 dhe 2 adaptera per iphone 5,6 dhe kabel per pc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim