Aparat Digjital Canon

Shitet nga: Albion 17 Gsh 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   80 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
-Shes Aparat Digjital Canon PowerShot A2500 16.0 Mega Pixels 5x.

-Me Aparatin Vjen Edhe Mbushesi,Kablla (Me Lidh Me PC),Bateria Dhe Momery Card (4Gb). Siç Shihen Në Foto.

-Tel: 045485181
-Viber: +37745485181


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim