Aparat Fujifilm

Shitet nga: Samir 11 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
She aparat digital Fujifilm to perdorur por ne gjendje te mire, me adapter mbushes dhe kabllin per PC dhe qante si ne foto!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim