Aparat Medion 20 mp

Shitet nga: albion 06 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparati me te gjitha paisjet kabllo per pc po ashtu edhe per mbushje te tij i ka 20 megapixel 2'T jane te njejtë eshte nga gjermanija shum i ruajtur nuk eshte i bajtun dy bateria etj per me shum na kontaktoni ne viber dhe shikoni fotot nr +37745342379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim