Aparatin sony

Shitet nga: lumi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin sony esht i ardhur nga jasht dhe komplet me paisje -- qant - adapter - dy memorikarta ---ka kabllen per pc ose llaptop mi shti fotot ndrrim me telefon qfare me konvenon....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim