Canon 100D 18-135mm

Shitet nga: Shpetim 10 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Canon 1100D me objektiv 18-135mm, dhe me Blic Nissin D622 Mark II

Contakt : 045 409 112 dhe 049 234 004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim