Canon 500D

Shitet nga: besim 22 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
shes urgjent osht shum i mir dhe ne gjendje te rregullt ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim