Canon aparat

Shitet nga: Baki 07 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
Fotoapparat i Markes Canon modeli powershot a400
Qet Foto Po ashtu Edhe Video
Ka autofokus Edhe blic, Zoom,
Ne erresir bon Foto Teper Te pastra dhe kualitative. Eshte ME sd Card dhe punon ME bateria. Posedon Edhe qanten siq shihet ne Foto. Eshte ardh Nga gjermania. Ndrrim i mundshem. Dergo Oferten ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim