Fotoaparat digjital

Shitet nga: Baki 07 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
Swiss tech Apparat digital 12mp
Mundesh ME gjiru Video, ME bo Foto , ME inqizu biseda, si dhe ME degju muzik dhe spote ME ket aparat. Punon ME bateri rimbushese "Akku" posedon sd Card , mbushesin, qanten e lekures. Mundesi ndrrimi , dergo Ofert ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim