Lens 24-85mm f/3.5-4.5 USM

Shitet nga: bled 27 Tet 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
Lensi osht shum pak i perdort dhe ngjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim