MEDION 20.0 MP

Shitet nga: MEDION 20.0 MP 23 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
MEDION p44029 - eshte i prodhuar me daten nentor 2014 ( qe i bjen se eshte dalur ne shitje aferisht 3-4 muaj)

Aparati eshte ne gjendje shum shum te mire , thuajse hiq i perdoru , me te jan bere vetem 360 fotografi , aparati ka paketen e ti CD dhe gjitha pjeset tjera qe kan ardhur me aparat.Une i kom futur edhe disa fotografi qe kam bere me ket aparat dhe besoj qe do ju pelqejn , kam arritur ta kap edhe eklipsin qe me tjer aparata duhet te ket nje objektiv 70-200 mm apo ma te madh .

20,0 MP CCD sensor - për imazhe të bukura me rezolucion të lartë me ngjyra të gjalla, lejon shprehjen detajuar në madhësi poster

35 x zoom optik - për imazhe të mprehta dhe të qarta të subjekteve të largët

Wi-Fi funksion - për transmetim pa tel e imazheve në p.sh. smartphone, tabletë apo PC.

HD Video Rezoluta 720p - cilësi për amazingly të mprehtë imazh në 30 korniza për sekondë

25 mm me kënd të gjerë lente - lejon ndërtesa të mëdha, peizazhe dhe të shtëna në grup nga një gjatësi të shkurtër fokale dhe një fushë më të gjerë të mendimit

Mekanike Image Stabilizim - ju jep imazhe freskët duke kompensuar për dridhjes së kamerës (zhvendosje sensor)

I madh me rezolucion të lartë (460,000 piksela) 7,62 cm / 3,0 "ekran LC - lehtëson thithjen dhe është ideale për shikimin e menjëhershëm të imazheve me ngjyra brilante

Flash Popup - për imazhet e ndriçuara mirë edhe në kushte të vështira të ndriçimit

Face Detection - zbulon fytyrat për portrete të mëdha me fokus optimale dhe të ekspozimit

Blink - i jep një paralajmërim nëse subjekti i fokusuar ka blinked gjatë regjistrimit (përpara se të kryeni imazhin është paralajmëroi filluar menjëherë në mënyrë që një ri-regjistrim
mund të jetë)

5 zoom x digital - zoom zoom foto dixhitale

Megapixels: 20,0 Megapixels

Screen Madhësia: 7,62 cm / 3,0 "

Zoom (optik / dixhital):

35 x zoom optik
5 x digital zoom
Formati HD: HDTV 720p

Shërbimet:

20,0 MP CCD sensor
128 MB memorie të brendshme (kujtesa e përdorshme mund të ndryshojnë)
Ndërtuar në mikrofon
Ndërtuar në flash me zvogëlimin e kuqe-sy
USB 2.0 port
Slot kartë për SD, karta SDHC
Bateri: Li-ion Battery( 2 cope )
Memory Card 4 GB ( orginal MEDION firma )

Të tjera:

Automatik
Apertura: F3.0 - F5,9
Focal Length: f = 4,5-157,5
20 modes skena
Funksioni Macro
Funksion incizim Video
Video Output: PAL / NTSC
Ekspozim automatik dhe manual
Balanca e bardhë automatik dhe manual
Max rezolutat .:
Mënyra Kamera - 5152 x 3864 pixels
Mënyra Video (16: 9) - 1280 x 720 pixels (30fps) (kur duke pë..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim