NIKON S6200 16MP 10X Zoom mini HDMI 2x Bateria

Shitet nga: Nikon 29 Qer 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   110 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
NIKON COOLPIX S6200

1.10x optical Zoom-NIKKOR ED glass lens
2.16.0 effective megapixel (MP) CCD sensor and VR image stabilization for sharp clear stills and movies
3.One-touch HD (720p) Movie Recording with optical zoom and stereo sound
4. 2 Bateri
5 1 Adapter
6.1 Kabell per TV

Mundesi te caktimit te ngjyres dhe vetem ate e njeh dhe tjerat i qet Bardh dhe Zi, SHIKO FOTON ME BLETTE

Me paketim shume i ruajtun

linku me posht shiko detajet:
http://www.nikonusa.com/en/nikon-products/product-archive/compact-digital-cameras/coolpix-s6200.html

+37744 785 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim