Sigma 10-20mm f/4-5.6 DC HSM for CANON

Shitet nga: Bleron 07 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   260 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
Objektivi Sigma 10-20mm, perdoret ne fotoaparatet Canon, eshte nje objektiv zoom dhe ka kande shume te gjera. Perdoret ne formate te vogla (crop sensor) te fotoaparateve (7D, 50D, 60D, 70D, 550D, 600D, 650D, 700D, 750D, 1100D...)

Largesia fokale e tij eshte ekuivalent dhe i pershtatshem per fotografi te pejsazheve, enterierit, ne salla dasmash, grupe te njerezve etj.

Ne fotografi gjendet objektivi qe eshte ne shitje dhe disa fotografi qe jane realizuar nga ai objektiv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim