Sony cybershot H200

Shitet nga: besmir 04 Sht 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
sony esht ne gjendje te rregullt dhe esht shum I rujtun per ma shum 049811641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim