Shitet Antena Satelitore

Shitet nga: Xheku 27 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Anten satelitore e perdorur shumë pak dhe shumë funksionale. Posedon dy syra , te interesuarit të lajmrohen ne nr. Kontaktues 044-278-263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim