smartbox tv g8

Shitet nga: tiny 19 Nën 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Me DroidPlayer mund te shikoni filmat e fundit HD, kanalet e botes dhe vendit LIVE, ndeshje sportive poashtu LIVE HD! (SuperSport, SkySports, NBC, HBO, FOX etj..), te gjitha mundesit qe ofron nje telefon smart android (Google Play Store, Facebook, Instagram, Whatsapp etj..), DroidPlayer lidhet me TV permes kabllos HDMI, dhe scard (tv te thjesht) me internet lidhet permes WI-FI ose kabllos Ethernet.

Me vete permban edhe super aplikacionin KODI.
Mini reseiveri vjen me:
+Kabllon HDMI
+Adapterin
+Telekomanden

-Mund ta perdorni edhe per IPTV !!!

Per me shum video: https://www.youtube.com/watch?v=tWtvsuj6D1w

Sipas deshires mund ta bleni edhe i8 Keyboard
Video: https://www.youtube.com/watch?v=B9ikuNJxPpo

----Te gjitha te reja, ne pako. !!!
me contakto ne tel.044541468,ju mirepres.
pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim