2 televizor

Shitet nga: Privat 09 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
First austria - 50euro.
Samsung - 40euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim