Projektor

Shitet nga: Tefa 15 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shum pak i bajtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim