Samsung Tv Plazma

Shitet nga: .- 05 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Samsung Plazma PS-42C7S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim