Shiten dy TV

Shitet nga: Xhafer Ismajli 25 Nën 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy TV te llojve dhe te madhesive te ndryshme. Punojn qe te dy shum mir i kan dirigjust e vet origjinal dhe kan qmime simbolike nga 50E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim