Shitet TV GERICOM 42

Shitet nga: Tv 19 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv ne gjendje prefekte per me shum info : 044332301 /viber
049332301 /viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim