Shitet Televizori

Shitet nga: Xhafer 09 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin te ardhur nga gjermania i rujatun dhe punon mir . Ka digitronin e vet kanalet e ndryshme telivizive i rrok mir. Te interesuarit le te kontaktoj ne 044 197 236 ose ne viber +37744197236
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim