Shitet Tv Grundig

Shitet nga: Zena 23 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv Grundig ne gjendje te mir, Madhsija e ekranit : Horizontal: 56 cm. Vertikal : 42 cm. Diagonal: 69 cm. Te interesuarit let lajmrohen ne nr e telefonit :044383648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim