TV Grunding 32inch,72cm diagonalja.

Shitet nga: egzon 14 Jan 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin te firmes Grunding, osht i ardhur nga holanda.
Televizori osht ne gjendje perfekte,dhe punon shume mire,osht 32inch, mundesi ndrrimi,per informata me te hollsishme ju lutemi te na kontakoni ne keta numra:044-361-028 ose 045-946-211: ose
ne e-mail: e.ujkani@hotmail.com
Pres bleres serioz.
Viber:+37745-946-211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim