TV HD 46 INCH - 1080P

Shitet nga: Televizor HD 24 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV THOMSON HD 46 zoll 1080p i importuar nga zurich ne gjendje te rregullt shum pak i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim