TV plazma 32

Shitet nga: petrit 22 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv plazma 32 "Telefunk",ose edhe ndrrim me telefon .
Shum pak i perdorur .ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim