TV saba ne gjendje te rregullt

Shitet nga: naz 07 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv saba ne gjendje te rregullt
Kontakt 044 332 827
049 611 335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim