Televizion me dekor shum I bukur

Shitet nga: Ardian 07 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin me dekor shum I bukur I sapo ardhur nga suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim