Televizor (SONY)

Shitet nga: Fadil 29 Dhj 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor (SONY) i blerë para 4 muajve.
Ka garancion edhe 2 vjet e 8 muaj.
Nuk ka defekt.
Dimenzioni: 105 cm i gjatë, dhe 52 cm i gjerë
Pres klienta serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim