Televizor

Shitet nga: TV 20 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizora tsapo ardhur nga Zvicrra te madhesive tndryshme prej 32 inch - 46 inch me qmime te volitshme , Televizorat gjendjen ne shtepi mundemi me ardh mi kqyr , per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim