Televizor

Shitet nga: Hysi 02 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori osht shum I mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim