Televizor Loewe

Shitet nga: Hazir Paci 10 Pri 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori punon shum mir nuk ka asnjë defekt ështe pak i perdorur por nuk ka asnje prishje
per kontakt : 044 815 386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim