Tv Samsung

Shitet nga: Shem 06 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizionin samsung shum te ruajtun.


Per ma shum informata kontaktoni ne viber :+38649412235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim