Tv plus komod

Shitet nga: sami 22 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv me gjith komod tv-ja osht 42 inch i sapo ardhur nga suedia
ne gjendje te rregullt qmimi per te dyjatt osht 300 eur
qmimi veq per tv osht 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim