tv

Shitet nga: indrit 29 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv medion i ardhur nga sllovenia ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim