DVD CD Player/Mp3 ndrrim i mundeshem

Shitet nga: xxxx 16 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video dhe DVD
- Ne gjendje shum tmir

- E pershtatshme edhe per vetura

+38649310964 (Viber,whats app)

Mundsi ndrrimi me naj telefon, Biqiklet etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim