Soni 3

Shitet nga: ******** 30 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video dhe DVD
shes soni 3 me 1 gjestik dhe 1 loj soni është në gjendje t rregullt nga suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim