2 videokamera

Shitet nga: Xh 31 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
Shitet videokamera Sony JVC ne gjendje te rregullt.
Si dhe videokamera SONY ne gjendje te rregullt.
Te dyjat ne nje Çmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim