Kamera Profesionale SONY dhe PANASSONIC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: liticompany 29 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
Shiten kamerat profesionale te sapo ardhura nga Gjermania me nje qmim super te volitshem.
Kamera Pnassonic-AG-DVX-100B//// 600€
Kamera Sony-DCR-VX-2000E/// 700€
Te kompletuara me bateri , kabllo , mbushes , qanta etc...

Qmimi i diskutushem , na kontaktoni per me shum ne / 044/197-712 , 049/871-638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim