Kamera canon XM1

Shitet nga: valon 04 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
kamera eshte e ardhur nga gjermanija perfekt ne gjendje te rregullt edhte pak e perdorur shihet edhe ne foto.ne kete kamer mund te gjirohet me kaseta dhe me sd kart kamera posedin nje bateri por jo edhe adapter.qmimi sipas marrveshjes ,bej ndrrim me ndonje aparat apo telefon etj.pres bleres serioz.
mund te kontaktoni edhe me viber :049466636
facebook : valon mehana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim