Kamera te jashtme

Shitet nga: Fisnik 13 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
Shes 2 HD Color kamera te jashtme, DVR me 4 kanale, 1 TB HDD, 75m kabell, trafo, dhe konektoret.
Te gjitha jane te reja, te paperdoruna me paketim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim