Kamera

Shitet nga: Durmish 05 Sht 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
Shes dy kamera ne gjendje te rregullt dhe shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim