SJ 4000 CAM `Go Pro FULL HD 12.MP ORIGJINAL

Shitet nga: fitim ujkani 28 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
SJ CAM SJ 4000 FULL HD 1080P - 12 MEGAPIXEL ME EKRAN 2.0 INCH ``BLACK EDITION`` . ME KUALITET TE LARTË TË VIDEOS DHE FOTOGRAFISE - KAMERA VJEN ME DISA
PAISJE SHTESE SIC SHIHEN NE FOTO`N E 4`t KAMERËN MUND TA POROSISNI DUKE KONTAKTUAR EDHE NE VIBER +38649776020

shum pak e per dort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim