Shiten Kamerat SONY dhe PANASSONIC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liticompany 31 Jan 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
Te sa po ardhura nga Gjermania . Kamerat jan te kompletuara me te gjitha paisjet + Qanta .
Kamera - Panasonik-AG-DVX-100B ///// 600€
Kamera Sony-DCR-VX-2000E /// 700€

044/197-712 , 049/871-638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim