Shiten

Shitet nga: Liti 09 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
Shiten kamerat profesionale sony 700 dhe panosonic 600 komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim